
Торговий автомат, що готує напої із зернової кави. Торговий автомат "Kikko Es6" — одна з найвдаліших моделей NECTAy На сьогодні це — лідер продажів! Завдяки низькій собівартості та високій якості напоїв, приготованих із натуральної зернової кави, "Kikko Es6" дає змогу отримувати максимальну доходи! У меню "Kikko Es6" — 15 напоїв, на кожен із яких покупець сам зможе встановити дозування цукру.
Одноразове завантаження інгредієнтів і води дає автомату "Kikko Es6" приготувати без дозаправляння 500 порцій.
"Kikko Es6" може видавати напої безплатно в режимі вільного видання товару, за готівки (батарейти, банкноти) і за допомогою безденних систем оплати ( кредитні картки та ключі). В апараті можуть бути одночасно встановлені монетоприймач, банкнотоприймач і безнадійна система оплати FAGE. "Kikko Es6" під'єднується до магістралі або води підкачується насосом із ємності 55 літрів, встановлений в нутрі апарата.
"Kikko Es6" може об'єднуватися з 1-2 снековими апаратами Snakky в мінібар. У складі мінібара всі апарати можуть працювати від однієї платіжної системи.
Технічні характеристики:
Висота 1700 мм
Ширина 540 мм
Глибина 690 мм
Вага автомата 115 кг
Електроживлення 220 В/50 Гц
Макс. споживання 1500 Вт
Напої — 15 різновидів
-еспресо ( зернова кава)
- кава чорна ( зернова кава)
- кава з молоком ( зернова кава)
- капучино ( зернова кава)
- капучино з шоколадом ( зернова кава)
- подвійний ванільний капучино
- ванільний капучино з молоком
- ванільний капучино
- гарячий шоколад
- подвійний гарячий шоколад
— гарячий шоколад із молоком
- кава з шоколадом (зернова кава)
- чай
— молоко
- молоко з кави
Запса інгредієнтів (6 бункерів)
Кава зернова 3,2 кг
Кава розчинна 0,9/2,1 кг
Молоко 2,6 кг
Шоколад 5,2 кг
Чай 3,2 кг
Цукор 4 кг
Склянки 500 шт.
Розмішувачі 450 шт.
Автономний запас води 55 л
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Вага | 115 кг |
| Параметри завантаження товару/напою | |
| Кількість видів товару/напою | 15 |
| Кількість завантажуваного товару | 6 шт. |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Торговий автомат | Кавовий |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Платіжна система | Монетоприймач, Купюроприймач |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Умови експлуатації | У приміщенні, Під навісом |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 154 900 ₴
