
Портативна Лампа на акумуляторі 180W з гачком
370 ₴
219 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 700-38-68
До комплекту входить все необхідне для зручного використання!
Ви отримуєте саму лампу з гачком та USB-кабель для заряджання. Лампу можна легко закріпити будь-де — на стіні, у шафі, на полиці або навіть у наметі. Сама лампа працює від 3 до 6 годин залежно від режиму та дарує яскраве, приємне біле освітлення. Практичне рішення для дому, дачі, відпочинку чи екстрених ситуацій.
Є 5 режимів освітлення:
1. Яскравий
2. Менш яскравий
3. Ще менш яскравий
4. Миготливий
5. Сигнал SOS
Основні характеристики:
Матеріал: АБС
Заряджання: USB-заряджання (кабель USB в комплекті)
Світлий колір: Біле світло
Номінальна потужність: 180W
Кількість режимів роботи: 5
Тип лампи: Світлодіодна
Період освітлення: 3-6 год
Розмір: 14х8 см
Ємність: 1200 мАг
Призначення: Дім, Робота, Навчання, Вечірка, Рибалка, Кемпінг і т.д.
Особливості:
- літієва батарея
- USB-заряджання
- Захист від дощу
- Перемикач регулювання п'яти швидкостей
- Портативний гак
- Тривалий час автономної роботи
- Легкий корпус із АБС-пластику із захистом від падіння.
- Світло може бути яскравим до 6 год.
Комплектація:
- Лампа
- USB шнур
- Крюк для підвіски
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 180 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 80 мм |
- Ціна: 219 ₴







