-40%

Автомобільний зарядний пристрій 15W 3.1A USB + Type-C
250 ₴
149 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 050-29-12
- +380 (96) 700-38-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
Назва бренду: Kebiss
Номер моделі: WGS-G28PD
Вхід: DC 12-24V
Вихід: DC 5V, 3.1A
Колір: Чорний
Матеріал: Метал
Походження: Китай
Режими роботи: Автомобільний зарядний пристрій
Сертифікація: RoHS
Сертифікація: Євротест (РЄ)
Сертифікація якості: Європейський сертифікат відповідності
Сертифікація якості: ROHS
Макс. вихідна потужність: 15 Вт
Джерело живлення: Роз'єм прикурювача
Вихідний інтерфейс 1: USB
Вихідний інтерфейс 2: Type-C
Застосовувані протоколи швидкого заряджання: USB Power Delivery
Назва бренду: Kebiss
Номер моделі: WGS-G28PD
Вхід: DC 12-24V
Вихід: DC 5V, 3.1A
Колір: Чорний
Матеріал: Метал
Походження: Китай
Режими роботи: Автомобільний зарядний пристрій
Сертифікація: RoHS
Сертифікація: Євротест (РЄ)
Сертифікація якості: Європейський сертифікат відповідності
Сертифікація якості: ROHS
Макс. вихідна потужність: 15 Вт
Джерело живлення: Роз'єм прикурювача
Вихідний інтерфейс 1: USB
Вихідний інтерфейс 2: Type-C
Застосовувані протоколи швидкого заряджання: USB Power Delivery
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Power |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 0 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴







